VooPoo ARGUS GT 2 İnceleme Özellikleri

Bu kit, orijinal  ARGUS GT kitinin değerli bir halefidir ve kesinlikle mesafe kat eder. Yeni, tek kullanımlık olmayan bir kitin piyasaya çıktığını görmek harika. Hadi bir bakalım!

Görünüm

Voopoo Argus Gt 2 Kit  İnceleme:

Kitin görünümüne geçmeden önce, sadece ambalaj hakkında konuşmak istiyorum. Vape şirketlerinin kutuları ile çaba sarf ettiğini çok nadiren görüyorum, ancak bu kit ile VOOPOO her şeyi yaptı. ARGUS GT II, ​​markalı bir karton koruucu olan metal bir kutu içinde gelir. “Sağlam ve kompakt” sloganına sahip olan kutusu, tam da istenildiği gibi.

MAAT tankıyla başlayarak. Fark edeceğiniz ilk şeylerden biri devasa, ayarlanabilir hava akışıdır. Hangisi, bir DTL cihazında her zaman harikadır. Hava akışı da sadece tankın altını döndürmek yerine bir anahtarla kontrol edilir. VooPoo Maat Tank çeyrek dönüşü vardır, kaldırıldığında doldurma deliklerini ortaya çıkaran kapağı kaldırın. Doldurma delikleri, sızıntıyı önlemeye yardımcı olan bir silikon bariyerle kapatılmıştır. Bu tankın kullandığı bobinler, Drag X Pro kitinde de kullanılan TPP bobinleridir.

Modun kendisine geçiyoruz. Test ettiğim renk ‘gümüş grisi’ idi ve kutuyu açtığımda düşündüğüm ilk şey “vay canına, bu parlak!” oldu. Daha ince bir görünüm tercih ederseniz başka renkler de var, lacivert takımı tercih ederdim ama bana verileni alıyorum! ARGUS GT II sağlam ve ağır bir moddur (içinde piller varken). Cihazın görünümünü çok beğendim ve şarj bağlantı noktası, gerçekten takdir ettiğim kayan bir kapakla gizlendi. Bununla birlikte, çıkarılabilir pilleri harici bir şarj cihazında şarj etmek en iyisidir . Parlak metal bir parmak izi mıknatısı olabilir, ancak kabartmalı suni deri ile tutması çok rahat bir cihazdır.

Verim

Harika bir performans sergiliyor. Depodaki devasa hava akışı, Argus’un son derece yumuşak bir şekilde çekilmesini sağlar. TPP bobinleri harika ve çok fazla lezzet veriyor. Cihazı 45 watt’ta (tercih ettiğim güç ayarı) vape ettim ve bobinlerden gelen lezzet mükemmeldi. Kafes bobinleri gerçekten tadı taşır. Bununla denemeyi seçtiğim likit Naked Vgod ve Fiwepawns aromaları idi ve tadı baştan sona sabit kaldı. 45 watt’ta pil beni yaklaşık bir buçuk ila iki gün sürdü. Cihazın alt kısmında bulunan kilit özelliği zamandan tasarruf sağlamaktadır. Bu, cebinize koyarken cihazı kilitleyebileceğiniz, vape yapmak için açılmasını beklemenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Bu vape ile bulduğum tek dezavantaj, GENE Chip özelliğine sahip tüm VOOPOO cihazlarında bulduğum sorundu . Yaklaşık beş dakika veya daha uzun süre bırakıldığında, cihazı ateşlemeden önce ‘uyandırmak’ için ateş düğmesine basmanız gerekir. Şimdi, bulduğum tek kusurun bu olduğunu düşünürsek, bunun küçük bir sorun olduğunu söyleyebilirim.

Kullanım kolaylığı:

Voopoo Argus Gt 2 İnceleme Pil Kapağı

VOOPOO ARGUS GT, kullanımı son derece kolay bir kittir. Push fit TPP bobinleri (coilleri) DM1-DM2-DM3-DM4 ile bobinleri değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Mod, akıllı moda sahiptir, yani vat miktarını önerilen ayara ayarlayacaktır. Güç ayarlarında ayrıca normal güç modu ve sıcaklık kontrolü bulunur, bu da çoğu DL kağıdı için uygun olduğu anlamına gelir.

Çıkarılabilir pillerle bir modu kullanırken, tam şarjlı yedekleri taşıma eğilimindeyim. Pil kapağının açılması çok kolaydır, yani hareket halindeyken pilleri değiştirmek de çok kolaydır.

Fiyat

VOOPOO ARGUS GT II‘nin fiyatı 2000-2500 tlve bu, en azından benim görüşüme göre, para için büyük bir değer. iStick Power 2C veya Geek Vape Aegis Legend 2 gibi benzer ürünlerle karşılaştırıldığında , kalite çok daha yüksek hissettiriyor. Argus GT 2, cihazı bir arada tutan vidalara kadar daha iyi bir cihaz gibi görünüyor ve hissettiriyor.

Kit, güç sağlamak için gereken iki adet 18650 pille birlikte verilmez. Her şarjdan en uzun ömrü elde etmek için Golisi S30 pillerini kullandım.

VOOPOO TPP coilleri, üçlü bir paket için 300-350 TL tutarındadır ve 0,15 ve 0,2 ohm’da mevcuttur. 0.15 ohm bobinlerin 60-80 watt’ı benim zevkime göre biraz fazla olduğu için cihazı 0.2 ohm bobinlerle denedim.

Hedef kitle

Bu kit açıkça DL gazetelerini hedefliyor. Bununla birlikte, yeni bir tank için fazladan ödeme yapmaktan çekinmediğiniz sürece, bu kit, bir DTL kiti olarak harika bir şekilde iş görecektir. Bu modla harika çalışacak bir tank örneği, Eleaf GTL Pod Tank olacaktır .

VOOPOO ARGUS GT 2 sağlam, iyi yapılmış ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Bu, zorlu ortamlar için daha dayanıklı bir kite ihtiyaç duyan kullanıcılar için ideal bir kit olacağı anlamına gelir.

Nihai Karar

Sanırım yeni cihazımı buldum. Şimdiye kadar Eleaf iStick Power 2 modunu Eleaf Melo 4 tankı ile kullanıyordum. ARGUS’un hızlı çalışma süresi, düğme kilitleme anahtarı, harika görünümü, harika tadı ve sadece harika genel görünümü ile bu cihaz benim ileriye dönük ana kitim olacak. Bu cihazı test ettiğim süre boyunca, bu kitin parladığı tüm alanların gölgesinde kalan yalnızca küçük kusurlar buldum.

https://www.elektroniksigaravip3.com.tr/urun/voopoo-argus-gt-2-200w-elektronik-sigara.html

Konuşmaya Başla...
Merhaba
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?