Uwell Caliburn X Tüm Özellikleri ve Bilinmeyenleri

Uwell , yıllar boyunca 10’dan fazla farklı model gören Caliburn serisini 2018’den beri yapıyor. Uwell’in en yeni modeli Caliburn X ve bir kez daha çıtayı yükseltiyor. Klasik Caliburn’ün en yeni versiyonu, yeni işlevler ve özelliklerle ürün yelpazesine yenilik getirmeye çalışıyor. Öyleyse yeni Uwell Caliburn X’e daha yakından bakalım !

Dış görünüş Uwell Caliburn X

Uwell Caliburn’e aşina olanlar, hiçbir Caliburn ürününde bulunmayan bir şeyi fark edebilirler: bir ekran! Bu ekran, watt değerini ayarlama ve pil kapasitesini görüntüleme yeteneğini beraberinde getiriyor. Ekran aynı zamanda tuşa yanlışlıkla basılmasını engelleyen bir kilitleme özelliği de getiriyor. Bu kilitle ilgili harika olan şey, otomatik çizimi kullanarak cihazı hala vape edebilmenizdir!

Yeni ekranın yanı sıra, sıvı seviyenizi görmenizi sağlayan görüntüleme penceresi de vardır. Ne kadar sıvı kaldığını görmek için bölmenizi çıkarmanız gerekmediğinden bu, bir kapsül kitinde her zaman kullanışlıdır.

Bir diğer yenilik ise cihazın yan tarafında yer alan ayarlanabilir hava akımı. Bu anahtar, artık elektronik sigaraların, bölmeyi 180 derece döndürmenin ötesinde, hava akışlarını ayarlamasına izin veriyor.

Kitin kaplaması mat bir metal rengidir ve altı farklı renkte gelir. Denediğim cihaz, hoş bir koyu mavi renk olan ‘ink blue’ idi. Bu rengi seviyorum ve gerçekten şık göründüğünü düşünüyorum. Daha renkli seçenekler, aynı zamanda harika görünen hoş bir iki renk solmasına sahiptir.

Cihazın alt kısmında USB-C şarj bağlantı noktası bulunur ve düzdür. Şimdi bu büyük bir özellik gibi gelmeyebilir, ama e-sigaralarımı masamın üzerine koymayı seviyorum.

Uwell Caliburn X – Performans

Kit, iki bobin, 0.8ohm örgü bobin ve 1.2ohm örgü bobin içerir. Bu inceleme için 0.8ohm bobini kullanmayı seçtim, çünkü MTL’yi vaping yaparken tercihim bu. Aslında 0.8ohm, MTL’yi vaping yaparken tercih ettiğim dirençtir, bu yüzden bu mükemmel. Caliburn G 0.8ohm bobinlerine alışkınsanız , bunlar aynıdır. Bobin tipini değiştirmek zorunda kalmayacağınız için bu harika.

Bu kitin vape kalitesi harika, ancak daha eski Caliburn kitlerini denediğim için bu gerçekten bir şok değil ve bu da farklı değil. Bobinlerden gelen lezzet iyi ve tutarlıdır ve hava akışını kapattığınızda hala lezzetli kalır. Watt değerini değiştirebilme yeteneği kesinlikle bir artı, çok havadar bir DL deneyimini seviyorum ve en yüksek watt değerindeki 0.8ohm bobinler tam olarak bunu veriyor. 1.2ohm bobini kısaca denedim ve çekişin oldukça sıkı olduğunu gördüm, eğer elektronik sigaranızdan tercih ettiğiniz buysa, o zaman bu kitle kazanan sizsiniz.

800mAh pil, küçük bir MTL kiti için yeterli olan yaklaşık 5-6 saat dayanır. USB-C hızlı şarj, onu da oldukça hızlı bir şekilde doldurabileceğiniz anlamına gelir. Bataryadan yaklaşık bir günlük kullanım aldım ve akşam yemek yerken şarj ettim.

Uwell Caliburn X Kullanım kolaylığı

Bu kitin kullanımı çok kolaydır ve ideal bir başlangıç ​​kiti veya tek kullanımlık ürünlerden geçmeyi düşünüyorsanız bir sonraki adım olacaktır. Bu kit aynı zamanda Caliburn G kullananlara göre mükemmel bir yükseltme olacaktır.

Uwell Caliburn X, basit bir doldurma yöntemi, ayarlanabilir hava akışı ve USB-C hızlı şarj özelliklerine sahiptir.

Süper basit.

Uwell Caliburn X Fiyat

Caliburn X’i mütevazı bir  1000-1200 tl  karşılığında satın alabilirsiniz. Bu, eski Caliburn kitlerinden biraz daha dik, ancak yeni özellikler ve daha büyük pil, fiyattaki artışı kolayca telafi ediyor.

UWELL CALİBURN X’İ SATIN ALIN

https://www.elektroniksigaravip3.com.tr/urun/uwell-caliburn-x-pod-elektronik-sigara.html


Hedef kitle

MTL gazeteleri için bu kit harika. Harika bir başlangıç ​​kiti, tek kullanımlık ürünlerden mükemmel bir yükseltme yapar. Kit, hali hazırda Caliburn ürünlerini kullanan kağıtlar için de mükemmeldir.

Ayarlanabilir hava akışı ve bobin seçimi, bu kitin tüm MTL kağıtları için uygun olabileceği anlamına gelir.

Uwell Caliburn X – Nihai Karar

Uwell Caliburn serisinden beklenen bu kit harika. Caliburn X, 800 mAh pil, ayarlanabilir watt, değişken hava akışı ve USB-C hızlı şarj özelliklerine sahiptir. Sonuç olarak harika bir cihaz ve son derece çok yönlü.

Konuşmaya Başla...
Merhaba
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?