Salt Likit Normal E-Sigarada Kullanılır Mı?

İçeriğinde nikotin tuzu bulunan salt likitler ilk olarak JUUL markası ile birlikte pod cihazlar için üretilmiştir. Başlıca özellikleri kanda hızlı emilmeleri, normal e-likitlere göre çok daha tatmin edici olmaları ve pürüzsüz bir lezzet (boğaz vurumu olmayan) sağlamalarıdır.

Klasik elektronik sigaralar salt likit buharlamak için tasarlanmamıştır. Ancak yinede salt likitten vazgeçemiyorsanız, bazı kurallara uyarak normal bir e-sigara ile de salt likit tüketebilirsiniz. Bu sorunun doğru cevabını bulabilmek için aşağıdaki birkaç soruyu kendinize sormanız gerekmektedir.

Kullandığınız salt likit mg seviyesi 3mg/ml veya 6mg/ml gibi düşük seviyelerde mi?

Cevabınız evet ise kullanabilirsiniz. Ancak 50 mg/ml 60 mg/ml gibi yüksek seviyelerdeyse normal bir e-sigara ile birlikte kullanmayınız.

Elektronik sigarada bulunan atomizeriniz mlt sigara içim mi?

Cevap evet ise salt likitinizi kullanabilirsiniz. Ciğer çekim yapmayı düşünüyorsanız salt likit kullanmayınız.

Elektronik sigara coil ohm seviyesi 1 ohm ve yukarısında mı?

Cevabınız evet ise salt likiti kullanabilirsiniz. Kullanacağınız elektronik sigaranın atomzier coil’i ohm seviyesi 1 ohm ve yukarısında olmalıdır. (konu ile ilgili video at kısıma eklenmiştir.)

Yukarıdaki tüm sorulara cevabınız evet ise tüm koşulları sağlıyorsanız salt likiti normal bir elektronik sigara ile kullanabilirsiniz.

Salt likit satın almak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

https://bit.ly/2RmEaaK

Konuşmaya Başla...
Merhaba
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?