En İyi Kullan At-Tek Kullanımlık-Elektronik Sigara Modelleri

1. PUFF BAR

Puff Bar tek kullanımlık ürünleri, kullan at elektronik sigara akımını başlatan ilk Amerika menşeili markadır. İyi görünen çekici bir tasarıma sahiptir.
Piyasadaki diğer tek kullanımlık ürünlerden daha fazla olan likit ile önceden doldurulmuş olarak gelirler ve 50 mg (%5) ve 20 mg (%2) nikotin tuzu seçenekleri mevcutturlar.
Bunlar, tek kullanımlık ürünler için birinci sınıf olan pürüzsüz, güçlü ve hoş bir boğaz vuruşu sağlar. Her biri inanılmaz 2200’den fazla nefes için sürecek.
Çoğu meyve aroması olan 24 ten fazla farklı aromada mevcuttur, meyve/mentol kombinasyonları, içecek aromaları ve tatlı aromaları da vardır.
Bazı denenmesi gerekenler, Passion Fruit, Strawberry Banana, Cran Lemon, Bkueberry Ice, Peach Ice, Lush, Mango lezzetleridir.
Puff Bar tek kullanımlık ürünler, endüstri lideri bir kusur oranına sahiptir,
çünkü her bir tek kullanımlık tek kullanımlık kutu, kutulanmadan ve gönderilmeden önce fabrikada test edilir.
Kalite kontrolleri benzersizdir. Puff Bar model olarak 4 çeşit olarak satıştadır.

Puff Bar: 500 puff sayısı
Puff Bar Plus: 1000 puff sayısı
Puff Bar Flow: 2000 puff sayısı
Puff Bar Max: 5000 puff sayısı

Satın almak içinhttps://www.puff-tr.netziyaret edebilirsiniz.

ARTILARI

Lezzetli tatlar
Orjinal doğrulamya izin verir.
24 ten fazla seçenek
Amerika menşei
Kuallanılan likit FDA onaylıdır
Farklı boyutlarda ürün seçenkleri
Çekici tasarım

EKSİLERİ
Amerika dışında temin edilmesi zor

2.HQD

HQD, Shenzhen, Çin merkezli bir elektronik sigara şirketidir. 2017 yılından bu yana tek kullanımlık e-sigara üretiyorlar ve uzun ömürlü pilleri, yüksek kaliteli malzemeleri ve uygun fiyatları ile tanınıyorlar. Cuvie Tek Kullanımlık Vape Pen, bugün piyasadaki en popüler başlangıç ​​cihazlarından biridir. Elinize sığacak kadar küçüktür ve dört farklı renk seçeneğine (mavi, yeşil, mor veya kırmızı) sahiptir. HQD vape, nikotin düzeltmenizi tütün ürünleri kullanmadan almanın harika bir yolu olan mentol buzu da dahil olmak üzere birçok aromada mevcuttur.

Satın almak için, https://www.hqdtech.com/   ziyaret edebilirsiniz.

HQD buharları neden popüler?

Onlar ucuz.
Kullanımı kolaydır.
Tek kullanımlık oldukları için popülerdirler.
Çok farklı tatlarda mevcut oldukları için popülerdirler.
Birçok farklı nikotin gücünde mevcut oldukları için popülerdirler.

Cuvie Tek Kullanımlık Vape Pen, HQD’nin en popüler başlangıç ​​cihazıdır.

Vaping yapmaya başlamak ve iyi çalışan basit bir cihaz istiyorsanız, bu sizin için en iyi cihazdır. Başlangıç ​​cihazı olarak harikadır çünkü herhangi bir bakım veya temizlik gerektirmez, bu da vapinge başlamak için sorunsuz bir yoldur.

Cuvie Tek Kullanımlık Vape Pen, sigarayı bırakmaya çalışanlar için iyi olabilir, çünkü farklı nikotin seviyelerini ve tatlarını, ellerinde kalıcı bir şey (e-sigara gibi) olmadan test etmelerini sağlar.

Yüzlerce farklı vape aroması mevcut ancak en popüler aroma Menthol Ice.
Mentollü buz, yeni bir şey arayan veya elektronik sigara içmeye yeni başlayan herkesin tadını çıkarabileceği bir nane aromasıdır. Bununla birlikte, başka önemli kullanımları da vardır. Örneğin:

Sigarayı bırakmaya çalışıyor ve mentollü sigara tadına benzer bir şey istiyorsanız bu lezzet tam size göre olabilir! Tam olarak gerçek bir sigara gibi değildir (çünkü tütün değildir), ancak sigarayı tamamen bırakmak için nikotin alımını azaltmaya yardımcı olurken, iştahınızı gidermeye yardımcı olacaktır.

E-sigarayı geleneksel tütün sigaralarına tercih ediyor, ancak çilek veya karpuz gibi meyveli veya tatlı tatları sevmiyorsanız, mentollü buz daha yumuşak bir alternatif sunuyor ve nane aromasıyla hala yumruk atıyor!

Bir HQD vape doldurabilir misiniz?

Bir HQD vape’i yeniden dolduramazsınız, bu nedenle kendi kartuşlarınızı yeniden doldurarak paradan tasarruf etmeyi umuyorsanız, bu sizin için bir cihaz değildir. Bir kere kullanıp çöpe atacağınız tek kullanımlık bir üründür. HQD vape’deki plastik kasa da çok ince ve dayanıksız, bu nedenle bir veya iki defadan fazla tekrar kullanıldığında hayatta kalması pek mümkün değil.

Değiştirmeden önce her kartuştan kaç kez kullanıldığını en üst düzeye çıkararak e-sıvınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, AscentVape kalem vape veya kullanan bir Pax 3 buharlaştırıcı gibi başka bir buharlaştırıcıya geçmeyi düşünün. değiştirilebilir fitillere (ve dolgulara) sahip kartuşlar.

HQD Modelleri:

HQD model olarak çok fazla model eşitliliğine sahiptir.  Modellerin birde aroma çeşitliliği olduğunu düşündüğümüzde satın alacağımız ürün epey kafa karıştıcı olabilir. HQD markasının satışa sunduğu modeller şuan için,

Hot, Byme, Box, Cuvie Box, Cuvie ultimate, XXL, Boom, Titan, Cuvie Plus, Maxx, Super Pro, Wave, Melo, Hqd-065b, Hqd-h057, Cuvie Maya, Bang, Lux, Hqd-071, Star, King, Mega, Nova

Benim favorim XXL modeli sorunsuz ve yeterli Puff sayısı ve fiyatı ile önerim olacaktır.

ARTILARI
24 ten model seçeneği
Orjinal doğrulamya izin verir.
Farklı boyutlarda ürün seçenkleri
Şarj edilebilir modellere sahip olması
Zengin aroma seçeneği
EKSİLERİ
Kaba hantal tasarıma sahip modeller
Geniş ağızlık
Çok fazla model kafa karıştıcı olabilir
Çin meşei markadır

3. GEEK BAR

Şirket olarak tüketicilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız için daha iyi bir geleceği şekillendirmek için bir görevimiz ve fırsatımız olduğuna inanıyoruz. Kalbinde öncü GEEK BAR’ımızın yattığı zevkli vape portföyümüze geçmenizi öneririz. Vape yaparken olağanüstü lezzetli lezzetler arıyorsanız, GEEK BAR kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Renk yelpazesinden bahsetmiyorum bile, bir dizi lezzetli ferahlatıcı lezzet seçeneğiyle geliyor. Damak zevkinize veya gözünüze son derece hitap eden bir tat veya renk bulmakta zorlanmazsınız.

Tatmin edici tadı, devasa bulutları, kullanım kolaylığı, güvenli kabuk malzemesi ve pürüzsüz ancak güçlü tuz nikotiniyle GEEK BAR, vaping deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için size daha fazla güç ve seçenek sunar. http://www.geekbar.com/ 

Geek Bar modelleri:
GEEK BAR B5000, GEEK BAR S6000, Geek Bar E600, GEEK BAR J1 POD KIT, GEEK BAR C600, GEEK BAR X5500, GEEK BAR B4000, GEEK BAR S3000, GEEK BAR X6000, GEEK BAR S600, GEEK BAR C500, GEEK BAR Pro ,GEEK BAR şeklinde satıştadır. modeller belirli dönemlerde yenilenmektedir.

ARTILARI

24 ten model seçeneği
Orjinal doğrulamaya izin verir.
Farklı boyutlarda ürün seçenkleri
Şarj edilebilir modellere sahip olması
Zengin aroma seçeneği
Mesh coil
Avrupada kolay temin edilebilir
EKSİLERİ
Tasarım yönü zayıf

4. ELF BAR

Elf Bar, 2018 yılından bu yana akıllı bir ısıtma sistemi ile yenilikçi ürünler üzerinde çalışmaktadır. Doğal bazlı tada ve daha sağlıklı elektronik sigara içme yöntemlerine olan ihtiyacı keşfettikçe, yıldan yıla geliştiriyor. Daha iyi tatlar elde etmek ve müşterilerimize tekrarlanabilir bir deneyim aktarmak için ürünler Elf Bar‘ın anahtar kelimesine itaat etti: Daha sağlıklı ve daha iyi. Binlerce deneyden sonra, ürünlerimizi en az zarar veren malzemeler, saf tat ve zarif tasarım ile sadece talebinizi kesinlikle karşılayacak ürünler sunmak için yöntemler bulduk. 

Elf Bar 800 tek kullanımlık pod cihazı, özel bir ısıtma sistemini birbirine bağlayarak pürüzsüz ve saf bir tat sağlar; ayrıca 550mAh pil, vaping deneyimini en üst düzeye çıkarmak için 800 nefes verir. Elf bar ile uygun maliyetli ve kaliteli olanın keyfine varacaksınız. Elf bar 1500, ince gövdeli hassas, önceden doldurulmuş tek kullanımlık bir pod kitidir. 850 mAh pil ve 4.8 ml önceden doldurulmuş bölmeden oluşan, maksimum 1500 nefesi destekler. Hassas hava akışı, size iyi bir lezzet sağlamak için mükemmel voltajla iyi çalışır.
Elf bar satın almak için, https://www.elektroniksigaravip3.com.tr/urun/elf-bar-1500-tek-kullanimlik-elektronik-sigara.html ziyaret edebilirsiniz.

Elf Bar kullan at modelleri,
ELFBAR LOWIT Prefilled Pod Kullanat, ELFBAR BC5000 ULTRA Disposable Pod Kullanat, ELFBAR TE5000 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR BB3000/3500 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR LB5000 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR MC600 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR BC1600 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR FB1000 Pod Kit 1000mAh Kullanat, ELFBAR PL2000 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR NC600 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR BC3000/3500/4000/5000 Kullanat, ELFBAR 3600/5000 Disposable Kullanat, ELFBAR T600/T800 Disposable Kullanat, ELFBAR CR500 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR 2500/3500 Disposable Kullanat, ELFBAR MATE500 Kullanat500mAh, ELFBAR 2000 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR NC1800 Disposable Pod Kullanat, ELFBAR Lux Series Disposable Pod Kullanat, ELFBAR CR2500 Disposable Pod Kullanat 1000mAh, ELFBAR PL2200 Disposable Pod Kullanat 1250mAh, ELFBAR 800/1500 Disposable Pod Kullanat

ARTILARI

24 ten model seçeneği
Orjinal doğrulamaya izin verir.
Farklı boyutlarda ürün seçenkleri
Şarj edilebilir modellere sahip olması
Zengin aroma seçeneği
Mesh coil
Avrupada kolay temin edilebilir
Resimli  modeller

EKSİLERİ
İstediğiniz tadları tam olarak alamayabilirsiniz

5. PUFF TRIBAL

Tribal Force ürünü PUFF TRIBAL kullan at e-sigaralara yeni bir bakış açısı ile Tribal Puff 2 ml likit içeren bir tek kullanımlık modeldir . Her nefes çekiminde tüketiminizi takip etmek için mavi bir parıltıyla ışıl ışıl yanar ve bu çok havalı görünmenizi sağlar
Her Tribal Puff ta, istediğiniz gibi buharlamanıza izin verecek 550 mAh’lik bir pil bulunur. Boyutları kompakttır ve her yere taşınabilir. Bu tek kullanımlık sigara, 2.0 ml e-likit ve %0(sıfır) nikotin için yaklaşık 600 nefes sunar. Nikotin sevmeyen ağız tiryakileri için eşsiz bir seçimdir.
Işıklı havalı modelelr arasında Energy, Çift Elma (Double Apple) ve Vanilya en çok tercih edilen aromlar arasındadır. 

ARTILARI

Işıklı, havalı modeller
0 (sıfır) nikotin oranı
Aroma ve freş lezzet çeşitliliği mevcuttur
EKSİLERİ
Model seçeneği yoktur, tek modeldir 600 nefes
Sıfır nikotin oranı

Tek Kullanımlık Elektronik Sigaraların Avantajları

 1. Kullanımı kolay
 2. Sıkı çekiş, bir sigarayı taklit eder
 3. Tatmin edici nikotin tuzları içerir
 4. Bakım gerektirmez
 5. Şarj etmeye gerek yok
 6. Yeniden doldurma gerekmez
 7. Süper taşınabilir
 8. Kısa vadede daha ucuz

Tek Kullanımlık Elektronik Sigaraların Dezavantajları

 1. Yeniden doldurulamaz
 2. Özelleştirilemez
 3. Daha az güçlü
 4. Tank+mod kurulumuna kıyasla daha kısa kullanım süresi
 5. Daha pahalı uzun vadeli
Konuşmaya Başla...
Merhaba
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?