Elektronik Sigara Boğazda Yanma Nedenleri ve Çözümü

Elektronik sigaraya genellikle ilk kez başlayanların başına gelen bir konudur, boğaz yanmasıBoğazımda yanma hissediyorum yada boğazımın arkası yanıyor veya boğazımda tahriş hissediyorum gibi şikayetler ile Vaperlar bir anda elektronik sigara kullanma isteklerini kaybedebiliyorlar.

İşte Elektronik Sigara Boğazda Yanma Nedenleri ve Çözümü

  1. Boğaz yanmasına neden olan basit sebepleri ve çözümlerini sizler için genel olarak toparladık. Aşağıdaki maddeleri uygulayarak bu sorunu çözebilirsiniz.
  2. E-Likitde yüksek pg oranı boğazınıza alerjik sorunlara neden olabilir.Size göre dengesiz olan pg / vg oranı boğaz yanmalarına neden olabilir. Vg oranı yüksek likitleri tercih ediniz.
  3. Yüksek nikotin seviyesi boğazda tahrişe neden olabilir, kendinize uygun bir nikotin seviyesi belirleyiniz, oranı düşürünüz.
  4. E-Sigara içerken sıvı tüketilmemesi boğazınızda tahrişe neden olabilir, özellikle başlangıçlarda elektronik sigara içerken bol bol su veya sıvı tüketmelisiniz.
  5. Atomizerde kullandığınız coil ohm yi düşük tercih etmeniz sıcak buhara neden olabilir. Coil veya bobin ohmsi düştükçe sıcak buhar üretir, yüksek ohm seviyesine sahip coil ve tel tercih ediniz.
  6. Batrya-Pil yada Modunuzun volt seviyesini biraz daha düşükte kullanmanızda fayda var.
  7. Kalitesiz elektronik sigara likitlerden uzak durulmalısınız.
Konuşmaya Başla...
Merhaba
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?